66. Rajd Wisły – aktualizacja

Jak już informowaliśmy, 66. Rajd Wisły, z przyczyn niezależnych od organizatora, odbędzie się w nowym terminie – w dniach 22–23 października. Tegoroczna edycja beskidzkiego klasyka zaliczana jest do Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (HRSMP), Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska (RSMŚl) oraz do Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska (RSPŚl).

Startujących w rajdzie zawodników czekają dwa dni rywalizacji, na którą złoży się 7 odcinków specjalnych w Wiśle, Istebnej, Milówce i Rajczy. Po ostatnich zmianach, wymuszonych przez przyspieszony remont fragmentu drogi wojewódzkiej 943, załogi zgłoszone do HRSMP i RSMŚl będą miały do pokonania 51,33 km, a zawodnicy RSPŚl 24,6 km odcinków specjalnych, natomiast cała trasa liczy 258,22 km. Start i metę zlokalizowano na placu Hoffa w Wiśle, natomiast baza rajdu będzie się mieścić na terenie Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Na stronie internetowej www.rajd-wisly.pl dostępny jest nowy regulamin, zaktualizowane formularze i zmodyfikowana trasa rajdu.

Partnerzy

Organizatorzy
Partnerzy
Patronat