Hawro i Kolaczek otwierają listę 67. Rajdu Wisły w ramach RSMŚl i RMP

Prócz cyklów Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w 67. Rajdzie Wisły rywalizować będą także załogi rajdu okręgowego. Do rywalizacji zgłosiło się 38 załóg, które powalczą w ramach Rajdowych Mistrzostw Południa oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Na starcie pojawi się cała czołówka klasyfikacji generalnej, w tym liderzy: Maciej Hawro i Wojciech Kolaczek (Honda Civic VTi EG6)!

Za prowadzącymi w klasyfikacji sezonu ustawiono duety Pogorzelski/Grzesik (Citroen C2 GT), Mrozek/Wolski (Renault Clio II Sport), Gluza/Klaczańska (Honda Civic VTi EG6). Kolejne numery otrzymali Schmidt i Rokita (Renault Clio II Sport), Stańdo i Gurdziołek (Renault Clio II Sport), Plata i Giergiel (Fiat Seicento Sporting), Krzaczyński i Krzaczyński (Honda Civic VTi EK4), a pierwszą dziesiątkę zamykają Kawalec i Krzyżowski (Peugeot GTI RallyN).

W klasie A1 powalczą cztery załogi, w A2 siedem. Dwa duety pojadą w RN1, trzy w RN3, podobnie jak w OPEN 1 4WD. Najliczniejszą będzie klasa OPEN 2WD, aż osiem zgłoszeń. W OPEN 2 R2 pojadą trzy załogi, w OPEN 2 Rally4 jedna. W OPEN 1 wystartuje łącznie sześć załóg, w OPEN 2 dziesięć. W markowym pucharze Peugeot/Citroen rywalizować będą trzy załogi, podobnie jak w klasie CLASSIC.

Lista
Lista Pobierz plik PDF

Partnerzy

Organizatorzy
Partnerzy
Patronat