101 załóg wystartuje w Valvoline Rajdzie Małopolski!

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się pierwsza edycja Valvoline Rajdu Małopolski. Do zawodów rozgrywanych w cyklach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska i Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska zgłosiło się łącznie aż 101 załóg! Przed nami niezwykłe widowisko, które rozegrane zostanie w dniach 30-31 lipca na terenach Makowa Podhalańskiego, Suchej Beskidzkiej, Zawoi i okolicy.

47 załóg widnieje zgłoszonych w cyklu RSMŚl. W rajdzie pojedzie pełna pierwsza dziesiątka klasyfikacji sezonowej, na czele z liderami, duetem Piotrowski/Mroszczyk w Renault Clio Sport. Pozycje liderów z pewnością próbować będą zdobyć m.in. duety Stańdo/Gurdziołek (Renault Clio Sport), Świder/Borycki (Honda Civic EK4), Hawro/Kolaczek czy Ciombor/Miklaszewski (w Hondach Civic). Do rajdu szykują się także Rokita ze Ślęczką oraz Badura z Wołkiem – aktualni mistrzowie i wicemistrzowie klasyfikacji. Łącznie w klasie 1 zgłosiło się dwanaście załóg, w klasie 2 sześć, w OPEN 4WD cztery, a w OPEN 2WD dziesięć. Trzy załogi powalczą w RallyN1 oraz CLASSIC, jedna w Rally4, dwie w RallyN2. W markowym pucharze Peugeot/Citroen sześć zgłoszeń.

Do rywalizacji w cyklu RSPŚ zgłosiły się 54 duety. Siedem z nich pojedzie w klasie GOŚĆ, dziewiętnaście w klasie 3, dziesięć w klasie 2, osiem w klasie 1, dziewięć w Cento, jedna w RWD.

Lista zgłoszeń

Partnerzy

Organizatorzy
Partnerzy
Patronat